Cześć i czołem!
Tu Kasia i Piotrek – jesteśmy parą, nie tylko w pracy ale także w życiu. Wspólnie fotografujemy jedzenie dzieląc się zadaniami podczas sesji kulinarnej.
Kochamy jedzenie, a dokładniej mówiąc – kochamy je fotografować! Od początku, od samego procesu przygotowywania dań, do finalnego efektu na talerzu.
Przygotujemy dla Was zdjęcia kulinarne do menu, na stronę internetową czy też popularne kanały social media. Potrzebujesz zdjęć do książki kulinarnej? Nie ma problemu!
Z wielką przyjemnością zaopiekujemy się także Waszą stroną internetową, Facebookiem czy Instagramem. Zobacz jak jeszcze możemy Ci pomóc – naszą ofertę współpracy znajdziesz na tej stronie.

Gdzie fotografujemy?
Mieszkamy i pracujemy w Koszalinie, ale możemy realizować zdjęcia jedzenia w całym kraju. Zapraszamy do współpracy. Posiadamy mobilne studio fotograficzne – możemy przyjechać do Twojej restauracji, hotelu, kawiarni czy cukierni w dowolne miejsce w Polsce – wszystko jest do uzgodnienia.
Jeżeli szukasz fotografa kulinarnego, który w profesjonalny sposób zaprezentuje światu Twoje dania, Twoją Kawiarnię lub Twój hotel – po prostu do nas napisz do nas. Z przyjemnością porozmawiamy o sesji dla Ciebie. Do zobaczenia.
Wszystkie materiały umieszczone w serwisie foodphoto.pl są chronione prawami autorskimi. Właściciel autorskich zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej foodphoto.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie fotografii, grafik, projektów, tekstów itp. pod groźbą sankcji prawnych. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z foodphoto.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.